physicaltherapy.co.il

כאבי צוואר לאחר תאונת דרכים - צליפת שוט

כאבי צוואר לאחר תאונת דרכים-מהי צליפת שוט ?  וכיצד ניתן לשפר את תהליך ההחלמה.   מאת: מעיין שקד - פיזיותרפיסטית עמוד הפייסבוק של מעיין מאמר זה הוא למעשה דף הנחיות לבית שאני נותנת למטופלים שהגיעו אליי לטיפול פיזיותרפיה לאחר תאונת דרכים. בטיפול הראשון ניתן המון מידע, ולרוב שוכחים,..


ניהול פציעה - המדריך המלא

החלמה מפציעת ספורט- המדריך לניהול פציעה מה קורה בגוף בזמן פציעה? מהו תהליך החלמה? כיצד ניתן לשפר את המצב וכך לחזור לפעילות גופנית בבטחה והנאה. מאת: מעיין שקד - פיזיותרפיסטית עמוד הפייסבוק של מעיין מטרת המאמר הבא היא לספר לכם מה קורה בגוף מהרגע שנפצעתם, ואילו דברים אתם יכולים לעשות כדי לשפר את..


פיזיותרפיה – מדריך המכונים המוביל בישראל

פיזיותרפיה – מדריך המכונים המוביל בישראל מכוני פיזיותרפיה הפזורים בכל רחבי הארץ מאפשרים לנו קבלת טיפולים מקצועיים ומועילים לטיפול בכאבים וחזרה לחיים בריאים ולשגרה מלאה   כל אדם בכל גיל עשוי לסבול מכאבי ראש, צוואר, הקרנות לרגל ועוד שלל כאבים ואי-נעימויות אשר מגבילים אותם בחיי היום יום ומפריעים להם לפעילות שוטפת. אין צורך להמשיך לסבול..


מנהלת הפורום מעיין שקד מציגה - פיזיותרפיה לנשים בהריון

מנהלת הפורום מעיין שקד מציגה - פיזיותרפיה לנשים בהריון פיזיותרפיה בזמן ההיריון   במאמר זה, תקבלי מידע על השינויים העוברים בגופך, על כאבים נפוצים בתקופת הריון וכיצד פיזיותרפיה יכולה לעזור (מאוד).  היריון זו תקופה מלאה בהתרגשות, מתח וציפייה לנולד. גוף האישה בתקופת ההיריון עובר שינויים פיזיקלים והורמנלים עצומים. מערכת הנשימה, שריר-שלד,..


התעמלות או התעלמות? - מה הפיזיותרפיה אומרת על זה

התעמלות או התעלמות?  -  מה הפיזיותרפיה אומרת על זה   חדווה ארז, מנהלת הפורום שלנו, מסבירה על היחס בין התעמלות לכאבים ואיך מתמודדים איתו אני אוהבת ללכת להתעמלות ולעסוק בספורט. בעצם מאז שאני זוכרת את עצמי אני רצה, קופצת, שוחה, רוכבת ומתעמלת. כנראה זה עניין של אופי, גנטיקה בטוח (הורים ואחים שעוסקים בספורט), חינוך וחשיפה- בקיבוץ שנולדתי בו..


שורש כף היד - תסמונת התעלה הקרפאלית

שורש כף היד - תסמונת התעלה הקרפאלית מה זה? התעלה הקרפאלית היא למעשה אזור צר בשורש כף היד, מעין חלל סגור מצדדיו ומתחתיו (עצמות שורש כף היד - "העצמות הקרפאליות") ומעליו (רצועה). בתעלה זו עוברים מבנים רבים וחשובים - וביניהם העצב המדובר הוא העצב המדיאני, המעביר למח את התחושות מהאגודל ומשתי האצבעות הסמוכות לו, ומפעיל חלק..


חדווה ארז – מציגה את האני מאמין שלה

חדווה ארז – מציגה את האני מאמין שלה מנהלת הפורום החדש שלנו חדווה ארז, עונה על שאלון ומסבירה מדוע בחרה להיות פיזיותפריסטית לילדים   מתי הפכת להיות פיזיותרפיסט ומדוע בחרת דווקא בתחום התמחות של פיזיותרפיה לילדים?   התחלתי את דרכי כפזיותרפיסטית של ילדים ומבוגרים במקביל. בחרתי בתחום הילדים כי הוא מגוון מעניין ומאתגר..


בואו להכיר את מעיין שקד , שקד פיזיותרפיה

בואו להכיר את מעיין שקד , שקד פיזיותרפיה מעיין שקד, פיזיותרפיסטית כבר קרוב לעשר שנים, היום היא גם מנהלת הפורום שלנו, וזה זמן טוב להכיר אותה מתי הפכת להיות פיזיותרפיסט ומדוע? בשנת 2003 התחלתי ללמוד פיזיותרפיה. זה היה לי ברור מגיל מאוד צעיר שאעסוק במקצוע שמשלב עבודה עם הגוף ושיש בה קשר רציף עם האנשים שאעבוד איתם. אני אוהבת אנשים..


ציוד פיזיותרפיה לבית – חשוב, שימושי, חיוני

ציוד פיזיותרפיה לבית – חשוב, שימושי, חיוני כשאנחנו מגיעים למצב של טיפול פיזיותרפי, אנחנו נדרשים להקפיד על תרגול רב של התרגילים הפיזיותרפיים. ככה אפשר לעשות את זה בקלות רבה יותר מי מאיתנו שזכה להיות תחת טיפול פיזיותרפי יודע כמה משמעותי החלק של התרגול בבית של התרגילים השונים. למעשה, הטיפול אחת לשבוע או למספר ימים הוא רק חלק מתהליך השיקום..


שאלון לפיזיותרפיסטים - ניצה וינקלר עונה על שאלות

שאלון לפיזיותרפיסטים - ניצה וינקלר עונה על שאלות ניצה וינקלר, פיזיותרפיסטית מנוסה, מציגה בפנינו את המוטו שלה למקצוע מתי הפכת להיות פיזיותרפיסט ומדוע? הרצון לעזור לאנשים לחזור לתיפקודם המלא גרם לי לרצות להיות במקצוע , אני פיזיותרפיסטית משנת 80 , אילו המלצות היית יכולה לתת לצעירים שמתחילים במקצוע? להכיר את המקצוע מקרוב ,אפשר לבקר..


פיזיותרפיה רצפת האגן - איך מתמודדים העם צניחה

פיזיותרפיה רצפת האגן - איך מתמודדים העם צניחה לפי הערכה קרוב ל-11 אחוז מהנשים סובלות מצניחת האגן אחרי לידה. במאמר הקרוב נלמד כיצד מטפלים בזה פיזיותרפיה הוכחה ככלי טיפולי יעיל יותר מאשר התערבויות ניתוחיות במרבית הפגיעות האורטופדיות, אולם לצערנו הרב התחום עדיין סובל מ"תת חשיפה" בדעת הקהל הישראלית. כך גם תתי התחומים..


פיזיותרפיה לכתף - לא רק בעיה של ספורטאים

פיזיותרפיה לכתף - לא רק בעיה של ספורטאים טווח תנועה בא על חשבון יציבות- והכלל הקינסיולוגי הבסיסי הזה מוכיח עצמו כנכון במיוחד במקרה של מפרק הכתף בעיות כתף מהוות עד ל-20% מכלל הפניות של מכון פיזיותרפיה ממוצע. פיזיותרפיסטים בתחומי ספורט מסויימים, כמו הרמת משקולות, טניס, כדורסל, אתלטיקה כבדה ועוד ועוד, מבלים חצי מחייהם..


פיזותרפיה לברך - הכאבים של כולם

פיזותרפיה לברך - הכאבים של כולם לא צריך להיות כדורסלן או כדורגלן כדי לסבול מכאבי ברכיים, גם מי שלא מתעמל יכול למצוא את עצמו סובל מהם.  המאמר הזה מיועד בשביל מי שלא מתאמן וסובל מכאבי ברכיים כאבי ברך הם פציעת הספורט הנפוצה ביותר באוכלוסיה הכללית- מעל ל-85% מפציעות הקשורות בפעילות גופנית באתלטים שאינם..


עשרה דברים שלא ידעתם לגבי פיזיותרפיה

עשרה דברים שלא ידעתם לגבי פיזיותרפיה אחרי שקראתם שורה של מאמרים על פיזיותרפיה, כעת תוכלו לקבל כמה נקודות למחשבה ולהרחבת הידע בנושא  מקובל לחשוב שפיזיותרפיה היא מגמה חדשה יחסית בעולם הפרא-רפואה, אך למעשה מדובר בתופעה שניצניה נראו כבר בסוף המאה ה-19, כאשר אחיות החלו לעסוק באופן ספונטני בעיסוי רפואי במטרה לטפל בבעיות..


מגיני ברכיים - כיצד שומרים על ברכיים בריאות

מגיני ברכיים - כיצד שומרים על ברכיים בריאות מאחר ורוב האנשים העוסקים בספורט מסוגים שונים סובלים מבעיות ברכיים, החלטנו להציג בפניכם שורה של פתרונות מגיני ברכיים מצבים שונים של פיזיותרפיה לברך דורשים מגיני ברכיים שונים. עם זאת, חשוב לזכור כי בעוד שהתאמת מגיני ברכיים חיונית במרבית הטיפולים, בחלק גדול מבעיות הברכיים ישנו צורך בהתאמת..


בואו להכיר את מרב ווטמברג - מנהלת מכון התפתחותי לילדים

מירב החלה את דרכה בעולם הפיזיותרפיה בשנת 1989, ומאז מחזורים שלמים של ילדים נהנו מטיפוליה המסורים מתי הפכת להיות פיזיותרפיסט ומדוע בחרת דווקא בתחום התמחות של פיזיותרפיה לילדים? סיימתי בית ספר לפיזיותרפיה בשנת 1989. את ההחלטה להתמחות בילדים קיבלתי עוד לפני שהתחלתי את הלימודים...


טיפולי הידרותרפיה - לתת למים לטפל בגוף

טיפולי הידרותרפיה - לתת למים לטפל בגוף לצד פיזיותרפיה קלאסית אנו מוצאים התפתחות בתחום של טיפולי הידרותרפיה, או במילים אחרות, טיפול במים טיפולי הידרותרפיה, או בשמם הקודם הגישה הטיפולית ההידרופתית, זכו במרוצת 15 השנים האחרונות לא רק לחשיפה גדולה יותר בקרב הציבור הרחב, אלא גם להתעניינות קלינית ומחקרית מצד בעלי מקצועי כמו..


כיצד מטפלים בכאבי גב באמצעות פיזיותרפיה

כיצד מטפלים בכאבי גב באמצעות פיזיותרפיה רוב האנשים סובלים לפחות פעם אחת בחייהם מכאבי גב, כעת נלמד איך מתמודדים איתם באפידמיולוגיה (חקר הסטטיסטיקה של מחלות) ישנו מושג הקרוי "היארעות למשך חיים" (lifetime prevalence), המציין את הסיכוי שמחלה מסויימת תפגע בבן אדם לפחות פעם אחת במהלך חייו. במקרה של בעיות אורטופדיות..


כאבי רגליים - איך פיזיותרפיה עוזרת לנו להמשיך ללכת

כאבי רגליים - איך פיזיותרפיה עוזרת לנו להמשיך ללכת בכל שנה מצטרפים קרוב ל-4 אחוז מהאוכלוסייה,  לקבוצת האנשים שסובלת מכאבי ברכיים ורגליים. למזלם, מכוני פיזיותרפיה כבר מיומנים לטפל בהם כאבי רגליים מופיעים במגוון רחב של סיטואציות קליניות ומטופלים, וכיוון שהטיפול הניתוחי והתרופתי עליו אמונים האורטופדים אינו מתאים במעל ל-90% מן המקרים,..


הגישה האקטיבית של טיפולי פיזיורפיה בכאבי גב

הגישה האקטיבית של טיפולי פיזיורפיה בכאבי גב   שי גרינברג ממכון פיוזיולייף, מסביר כיצד יש לטפל בבעיות גב בצורה נכונה בין 60 ל-80% מאוכלוסיה הבוגרת יסבלו כאבי גב תחתון במהלך כל שהוא של חייהם. הכאב מופיע בשתי צורות: כאב גב חריף עם הקרנה לגפיים שנמשך עד 8 -6 שבועות. כאב זה מגביל מאוד את החולה.  בשלב זה הטיפול המומלץ הוא..


Copyright © 2018 physicaltherapy.co.il כל הזכויות שמורות
אתר פיזיותרפיסטים מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום פיזיותרפיה
דברו עוד היום עם פיזיותרפיסט מומחה
אנחנו עובדים עם פיזיותרפיסטים מובילים בישראל - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!